جایگزین ایزوگام چیست ، بهترین جایگزین ایزوگام ، جایگزین ایزوگام استخر ، جایگزین ایزوگام برای دیوار ، جایگزین ایزوگام و قیرگونی ، جایگزین ایزوگام در تهران ،جایگزین ایزوگام فویلدار ، قیمت جایگزین ایزوگام در تهران ، عایق جایگزین ایزوگام قیمت  .

عایق جایگزین ایزوگام قیمت

جایگزین ایزوگام:

 

 

امروزه با تغییر و تحول مصالح ساختمانی که عایق کاری هم جزء آن‌ها بوده‌، عایق‌های رطوبتی جایگزین ایزوگام در ساختمان‌ها بکار می‌رود. در حقیقت در فصل‌های پاییز و زمستان که میزان بارش‌ باران بسیار زیادتر می‌شود و به ویژه در محیط هایی که رطوبت بیشتری دارند و طبیعتا میزان بارش باران هم بیشتر است، می‌بایست برای آب‌بندی بخش‌ها و قسمت‌های گوناگون ساختمان‌ها و خانه‌ها از عایق بندی‌های رطوبتی استفاده کرد.

جایگزین ایزوگام فویلدار

 

عایق نانو که جایگزین بسیار خوبی برای ایزوگام شده‌اند به طورمعمول در همه مکان‌ها و بخش هایی که در معرض تماس و برخورد کردن آب و رطوبت هستند مثل پشت‌بام، دیوارهای منزل در نواحی شمالی کشور، حمام و سرویس بهداشتی، استخرها و… استفاده می‌شوند.

 

قیمت ایزوگام یکـی ازمهم‌ترین مواردی است که شما درزمان خرید آن باید به آن توجه زیادی داشته‌باشید. متناسب با نوع پوشش، جنس عایق و …  قیمت ایزوگام می‌تواند متغیرباشد.

 

 

 

عایق‌های نانوبه عنوان جایگزین ایزوگام برای پیشگیری از نفوذ رطوبت و ورود آب به داخل ساختمان، بکار برده می‌شود که از موادی ازجنس پلیمر ساخته و اجرا می‌شود، و موجب افزایش مقاومت آن در مقابل رطوبت شده و دارای دوام بسیار بالایی می‌باشد. . درحقیقت نانو بجای ایزوگام توانسته که در همه سطح‌های ساختمان‌ها که احتمال نفوذ آب را دارند کارایی داشته‌باشد.

 

 

اجرای نانو بر روی هر سطحی و با هر جنسی مانند انواع سنگ‌ها، سطح بتنی، سیمان، چوب، آجرهای نما و… موجب شده که کارشناسان و به ویژه مشتریان بجای ایزوگام برای انجام عایق کاری سطح ساختمانشان به عایق نانوفکر کنند واز آن استفاده کنند.

 

 

قیمت ایزوگام به نرخ روز که مستقیما از در کارخانه اعلام می‌شود، بر مواردی مثل کیفیت بسیار عالی تولیدات با بکار بردن مرغوب ‌ترین مواد اولیه و همچنین معرفی بر‌‌ترین و بهترین مارک‌های ایزوگام  با مناسب‌ترین محصول و قیمت تاکید دارد.

 

 

 

 

جدید‌‌ترین جایگزین ایزوگام کدام است

 

در گذشته قیر و قیرگونی بسیار رواج داشت. پشت بام و هرجایی که احتیاج به عایق کاری داشت را معمولا با قیر عایق بندی می‌کردند. قیرگونی مشکلات فراوانی از جمله عمر کوتاه داشت و از طرف دیگر به علت رنگ مشکی که داشت، نور را جذب می‌کرد ودر صورت گرمای بالا حالت سیال و نرمی می‌گرفت.

 

 

راه رفتن بر روی سطح قیر بسیار سخت است،   ونصب آن احتیاج به مهارت بالایی داشت چون اگر درزمان حرارت دیدن، قیرسوخته شود خاصیت عایق بندی خودش را از دست خواهد داد. به مرور زمان ایزوگام وارد عرصه شد.

 

 

ایزوگام از ترکیب شدن قیر و الیاف مصنوعی تولید می‌شود و مواد سازنده آن قیرصنعتی، پشم شیشه، پلی پروپیلن، پودر تالک، پلی اتیلن، باند و چسب و همینطور فویل آلومینیوم می‌باشد.

 

 

ایزوگام  هم مشکلاتی داشت که در ادامه مقاله به توضیح آن می‌پردازیم. ولی درآخر مواد نانو پلیمرساخته شد که: ‌با هزینه‌ای کم، نصب آسان و دوام بسیار بالا جایگزین عایق‌های قدیمی‌برای استفاده در ساختمان‌ها شد.

 

 

امروزه به علت نوساناتی که بر روی قیمت‌ ایزوگام وجود دارد، مشتریان قبل از خرید، اول قیمت را می‌سنجند وبعد اقدام به خرید می‌کنند، مطمئنا قیمت ایزوگام یکی ازمهم‌ترین کارهایی است که قبل از خرید آن می‌بایست در نظر گرفته شود و به همین دلیل، تولیدکنندگان آن باید قیمت نهایی ایزوگام را بر اساس استاندارد و طبق کیفیت آن تعیین کنند.

 

 

 

 

ابعاد و اندازه ایزوگام اولین و اصلی ‌ترین عامل در تعیین کردن قیمت ایزوگام با نصب می‌باشد. کارشناسان با بازدید اولیه از مکان قیمت گذاری را انجام می‌دهند. ابعاد موقعیت و مکان، اندازه توزیع ایزوگام را نمایش می‌دهد و به همین دلیل برروی قیمت ایزوگام و خرید اولیه آن  تأثیر می‌گذارد. هرچقدر که محل نصب ایزوگام وسیع تر باشد، قیمت نصب کردن ایزوگام هم به همان اندازه افزایش پیدا خواهد کرد. معمولا، فروشندگان ایزوگام ملزومات و تلاش برای اجرا و نصب کردن ایزوگام و ارائه یک قیمت معقول برای قیمت گذاری و نصب کردن ایزوگام را انجام می‌دهند. هرچند که قیمت ایزوگام بدون انجام نصب طبیعتا پایین تر خواهد بود، برای مثال، اگر نگاهی به لیست قیمت ایزوگام بدون نصب کنیم، مشاهده می‌کنید که قیمت ایزوگام بدون نصب آن بسیار کمتر است.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *