معمولا شما هرگاه به دنبال آگاهی از قیمت ایزوگام در اینترنت به جستجو می پردازید با دو نوع اعلام قیمت روبرو می شوید :

قیمت ایزوگام بدون نصب و اجرا در تهران

قیمت ایزوگام با نصب چیست و چگونه محاسبه می گردد

یکی از روش های اعلام و محاسبه قیمت ایزوگام ، روش قیمت ایزوگام همراه با نصب و اجرا است ، در این روش اعلام قیمت جند عامل بسیار مهم دخیل هستند که تاثیر مستقیم در افزایش یا کاهش قیمت ایزوگام دارند .

1 . نوع  و برند ایزوگام

به دلیل اینکه انواع ایزوگام با مارک ها و برند های متفاوت در بازار موجود می باشند ، لذا در زمان محاسبه قیمت با در نظر گرفتن نوع ایزوگام ، معمولا یک قیمت ثابت برای هزینه نصب در نظر گرفته و در مقابل آن قیمت نوع ایزوگام را متغیر می نمایند . به عنوان مثال : قیمت ایزوگام دلیجان با نصب ، قیمت ایزوگام با گستر با نصب ، یا قیمت ایزوگام مرجان دلیجان با نصب ، در این روش فرض نمایید که مبلغ 3000 تومان بابت نصب هر متر ایزوگام در نظر گرفته می شود و قیمت ایزوگام به آن افزوده می گردد .

همانگونه که مطلع هستید انواع ایزوگام تک لایه ، دولایه ، ایزوگام فویل دار ، ایزوگام طرح دار ، ایزوگام شنی توسط شرکت های تولید کننده متفاوتی تولید و عرضه می گردند و هر کدام قیمت خاص خود را نصب به کیفیت محصول و نام و اعتبار برند در بازار دارند .

2 . محل نصب ایزوگام

نوع دیگر روش محاسبه قیمت ایزوگام با نصب به محل و یا شهری ارتباط پیدا می نماید که در آنجا قرار است کار نصب ایزوگام انجام گردد . معمولا در شهر ها و استان های مختلف کشور قیمت نصب ایزوگام با دیگر مناطق متفاوت است و صد البته در محلات مختلف تهران نیز هم اینگونه می باشد . دقیقا به همین دلیل است که در این روش از محاسبه و اعلام قیمت ابتدا نوع و برند ایزوگام در نظر گرفته می گردد سپس هزینه نصب ایزوگام متناسب با محل نصب به آن افزوده می گردد .

به عنوا مثال :

و موارد بسیاری دیگر که خود شما در اینترنت به هنگام استعلام قیمت ایزوگام با آن ها برخورد داشته اید .

 

قیمت ایزوگام بدون نصب با ارسال رایگان

قیمت ایزوگام بدون نصب و اجرا توع دیگری از انواع استعلام و دریافت قیمت ایزوگام می باشد ، در این روش قیمت ایزوگام به تنهایی در نظر گرفته می شود و قیمت نصب یا اجرت و دستمزد نصب ایزوگام به آن افزوده نمی گردد . در این روش قیمت ایزوگام را برای خرید بالای 10 متر بصورت رول و در خرید زیر ده متر با متر محاسبه می نمایند ، به عنوان مثال : قیمت رول ایزوگام بام گستر دلیجان فرضا 20000 تومان و یا قیمت هر متر ایزوگام دلیجان بدون نصب 2000 تومان .

4 عوامل موثر در قیمت ایزوگام بدون نصب

چهار عامل اثر گذار در قیمت ایزوگام بدون نصب دخیل هستند که بشرح زیر می باشند :

  • نوع ایزوگام

نوع ایزوگام در تعیین قیمت ایزوگام بسیار مهم است ، تفاوت قیمت ایزوگام ساده و تک لایه با ایزوگام دولایه فویل دار بیش از 60 درصد می باشد . همچنین تفاوت قیمت ایزوگام فویل دار آلومینیومی با ایزوگام طرح دار بسیار فاحش می باشد .

  • برند ایزوگام

در کشور ما بیش از 400 کارخانه تولید ایزوگام وجود دارد که هریک به تنهایی چندیل مدل ایزوگام را به صورت تک لایه ، ایزوگام دو لایه ، ایزوگام سه لایه ، ایزوگام طرح دار، ایزوگام شنی ، ایزوگام آسان چسب را با برند خاص خود تولید می نمایند . ایزوگام دارای مارک و برند شرکت های سرشناس و معرف دارای قیمت بالاتری نسبت به دیگر انواع آن می باشند .

  • هزینه باربری

هزینه باربری نیز در تغیر قیمت ایزوگام بسیار مهم و اساسی به نظر می رسد . مسلما قیمت خرید ایزوگام درب کارخانه با خرید ایزوگامی که باید مثلا در بندر عباس به مشتری تحویل داده شود یکسان نخواهد بود .

  • نوسان بازار و قیمت ارز

عامل نوسان بازار و قیمت ارز نیز نه تنها برروی قیمت ایزوگام بلکه روی قیمت تمامی محصولات تاثیر مستقیم دارد.

 

مژده

شرکت ایزوگام اصل انواع ایزوگام را با کیفیت بسیار بالا و از برندهای معتبر و معرف را با ارزانترین قیمت در تهران و کرج با تخفیف ویزه به فروش می رساند ، هزینه ارسال در تمامی نقاط تهران و کرج کاملا رایگان می باشد . اطفا جهت دریافت قیمت ایزوگام با تخفیف از طریق شماره های اعلام شده با مشاورین شرکت ایزوگام اصل تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *