قیمت ایزوگام در تهران ، بر اساس تعداد بالای شرکت های تولید کننده ایزوگام و عایق های رطوبتی پیش ساخته در ایران . با یک نگاه کلی کشور به بخش‌های مختلف: منطقه مرکز، شمال شرقی، و شمال غربی تقسیم‌بندی می‌شود.

چنانچه بخواهیم از جنبه‌ای دیگر به این مسئله نگاه کنیم باید گفت شناسایی یک ایزوگام با کیفیت و مناسب که هزینه متعادلی برای تعداد زیادی از افراد جامعه داشته باشد، کاری بس دشوار است.

این نوشتار قصد دارد با مشورت و راهنمایی کاربران در زمینه ایزوگام و عایق‌های رطوبتی، موجب آشنایی با ایزوگام خوب و با قیمت مناسب برای مصرف‌کنندگان شود. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را بصورت کلی با مفاهیم قیمت ایزوگام با نصب در تهران آشنا کنیم .

قیمت ایزوگام مصرفی در تهران

قیمت ایزوگام مصرفی در تهران به موارد متعددی وابسته می‌باشد که با توجه به کیفیت ایزوگام به‌کار رفته تفاوت دارد و می‌بایست در زمان خرید به این موارد دقت کنیم. با این وجود قصد ما، ایزوگامی ست که اکثر مردم از آن استفاده می کنند. بیش از ۱۰۰ کارخانه تولیدی به صورت فعال در زمینه تولید ایزوگام و عایق‌های رطوبتی به فعالیت پرداخته و همانطور که ملاحظه می کنید تنوع در این زیمنه بالاست.

قیمت ایزوگام با نصب در تهران
قیمت ایزوگام در تهران با نصب و اجرا

عوامل تاثیر گذار بر قیمت ایزوگام در تهران

۱ – ایزوگام خریداری شده می‌بایست دارای علامت استاندارد حک شده باشد.

به خاطر عدم ثبات قیمت مواد اولیه ساخت ایزوگام و رکود بازار مسکن و به دنبال آن پایین بودن آمار ساخت و ساز مسکن و صنعت‌های عایق‌کاری، جنس ایزوگام‌های ساخته شده در این اواخر با کاهش زیادی روبه‌رو شده که موجب بیراهه رفتن تعداد زیادی از کاربران در شناسایی ایزوگام با کیفیت شده است.

به این علت کاربران می‌بایست از ایزوگامی استفاده کنند که دارای علامت استاندارد ملی ایران بوده این علامت نشانگر کیفیت‌ بالای ایزوگام تولید شده از منظر قیر، تیشو، فویل و دیگر موارد تولید شده است و می تواند اعتماد لازمه را حاصل کند و به همین علت ایزوگام‌هایی که نشان استاندارد بر آن‌ها حک شده، هزینه بیشتری در مقایسه با دیگر ایزوگام‌های موجود دارد.

۲ – ایزوگام‌های مرغوب می‌بایست دارای یک ضمانت‌ کتبی شرکتی و ک بیمه‌نامه معتبر باشند.

هزینه ایزوگام خریداری شده یک ارتباط بی‌واسطه و کاملا مستقیم با تسهیلات پس از فروش از سوی شرکت فروشنده ایزوگام دارد به شکلی که هر چقدر هزینه ایزوگام شما در زمان خرید بیشتر باشد، از طرف شرکت با خدمات پس از فروش بیشتری مواجهه می‌شوید و می‌توانید از آن استفاده کنید.

۳ – اقلیم آب و هوایی:

در بخش‌های ییلاقی به‌خاطر میزان زیاد بارش برف و باران نیاز است تا به هراه ایزوگام از مواد قیری سطح ۱ و الیاف ۲ لایه استفاده شود. به همین خاطر هزینه ایزوگام تولید شده در این مناطق در مقایسه با مناطق قشلاقی و گرمتر به مراتب بیشتر می‌باشد.

۴ –موقعیتی که ایزوگام در آن به کار برده شده است:

چنانچه مکانی که ما قصد داریم در آن بخش از ایزوگام استفاده کنیم پی و زیربنای ساختمان باشد از ایزوگام‌هایی که در مقایسه با ایزوگام‌های فویلدار هزینه‌ کمتری دارند استفاده می‌کنیم. چرا که ایزوگام‌هایی که در آن‌ها از فویل استفاده شده از هزینه بالاتری برخوردار هستند و به طور معمول جهت عایق کاری  محیط‌هایی مورد استفاده قرار گرفته که ممکن است با بارش‌های بسیاری روبه‌رو شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *