ایزوگام شنی چیست و چه کاربردی دارد

ایزوگام شنی نوع جدیدی از ایزوگام است که به منظور استحکام و مقاومت بیشتر و همچنین زیبا سازی ظاهر ایزوگام ، سطح روی ورق ایزوگام به وسیله سنگ ریزه پوشانده شده است . در این روش می توانند از سنگ ریزه های رنگی برای زیبا سازی بیشتر ایزوگام استفاده شود .

کاربرد ایزوگام شنی بسیار وسیع بوده و از این نوع ایزوگام به خاطر دوام و طول عمر بالا و مقاوت عالی در برابر سرما و یخبندان و تابش مستقیم نور خورشید و همچنین ظاهر زیبا می توان برای عیق کاری و نصب ایزوگام پشت بام ، ایزوگام دیوار های نمای ساختمان ، نصب ایزوگام و عایق کاری شیروانی و غیره استفاده نمود .

قیمت ایزوگام شنی با بهترین کیفیت

قیمت ایزوگام شنی درجه یک در تهران

قیمت ایزوگام و نصب ایزوگام در تهران تخصص ماست ، ایزوگام اصل سالهاست که در ارائه خدمات فروش و نصب ایزوگام در تمام نقاط تهران فعالیت دارد و تا کنون ۱۰۰ پروژه عایقکاری و نصب ایزوگام را در تهران با موفقیت تکمیل نموده است .


 

 

 

 

 


استعلام قیمت ایزوگام در وب سایت شرکت ایزوگام اصل بصورت آنلاین امکان پذیر می باشد ، مشاورین شرکت ایزوگام اصل در طول ساعات شبانه روز و در تمام ایام هفته آماده اند تا در کمترین زمان شما را از قیمت ایزوگام با نصب و اجرا در تهران آگاه نمایند ، برای دریافت لیست روزانه قیمت ایزوگام و آخرین قیمت ایزوگام در سال ۹۹ کافی ست با ما تماس بگیرید .

ارزانترین قیمت ایزوگام شنی درجه یک با نصب و اجرا در تهران و کرج را از ما بخواهید

 

قیمت نصب ایزوگام شنی در تهران

نصب ایزوگام شنی یکی از امور خدماتی است که نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد ، مخصوصا عایق کاری و نصب ایزوگام سقف های شیب دار و غیر هم سطح و همچنین نصب ایزوگام روی دیوارهای نمای ساختمان . قیمت نصب ایزوگام شنی در تهران مانند دیگر نصب دیگر انواع ایزوگام در تهران و کرج توسط نصابان حرفه ایی شرکت ایزوگام اصل یک قیمت ثابت بوده و به هیچ عنوان بدلیل دوری و نزدیکی محل ساختمان کم یا زیاد نمیشود . لطفا جهت دریافت قیمت ایزوگام و نصب ایزوگام در تهران و کرج با ما تماس بگیرید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *